NE FELEDD! 20 000 Ft felett a szállítási költséget mi álljuk!

Karrier

Raktáros / kiszállítót keresünk!

2022.10.04 11:23

Dolgozzunk együtt!

Ami a feladatod lenne:

● raktár rendszer pontos vezetése és leltározása
● általános takarítási feladatok
● targoncavezetés
● helyettesítés esetén kiszállítás-árukihordás teherautóval és az ezzel járó dokumentáció precíz vezetése

Amikre mindenképpen szükséged van a feladatkör ellátásához:

● szorgalmas, megbízható személyiség
● önálló, előrelátóan cselekvő hozzáállás
● jó fizikum/fizikai állóképesség és teherbíró képesség
● alapszintű számítógépes ismeretek a raktár rendszer vezetéséhez, leltározáshoz
● precizitás
● B kategóriás jogosítvány, teherszállító és targoncavezetési tapasztalat
● megfelelő városismeret (Budapest) a szállítási útvonal megtervezéséhez

Amit kínálunk:

● rugalmas, a termeléshez igazodó munkarend
● heti 40 órás munkaviszony
● korrekt bérezés, sör-cafeteria
● fiatalos, lendületes csapat
● élelmiszergyártással, sörfőzéssel kapcsolatos technológiai és elméleti ismeretek elmélyítése

Amennyiben a fentiekben magadra ismertél, az allas@fehernyul.hu email címre küldj nekünk egy
fényképes önéletrajzot, valamint pár sort arról, hogy miért gondoltad úgy, hogy érdekes lehet
számodra a Fehér Nyúl üzemi dolgozó/kiszállító munkakör.