NE FELEDD! 25 000 Ft felett a szállítási költséget mi álljuk!

Karrier

Sales manager

2023.08.21 12:56

Értékesítő munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • új partnerek felkutatása a különböző értékesítési csatornákon
  • bejövő megkeresések kezelése
  • új értékesítési csatornák kialakítása
  • értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció

Amikre mindenképpen szükséged van a feladatkör ellátásához:

  • érdeklődő, szorgalmas és fejlődésre nyitott személyiség
  • önálló, előrelátóan cselekvő hozzáállás
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • számítógép felhasználói tapasztalat (MS Office, MiniCRM)
  • B kategóriás jogosítvány

További előnnyel indulsz, ha:

  • van saját autód
  • értékesítő tapasztalattal rendelkezel
  • magabiztosan kommunikálsz magyarul és esetleg angolul
  • szereted a sört, és a kedvenc márkád a Fehér Nyúl :)

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • heti 40 órás munkaviszony
  • bérezés: alapbér + jutalék
  • rugalmas, a termeléshez igazodó munkaidő
  • élelmiszergyártással, sörfőzéssel kapcsolatos technológiai és elméleti ismeretek elmélyítése
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben a fentiekben magadra ismertél, az allas@fehernyul.hu email címre küldj nekünk egy
fényképes önéletrajzot, valamint pár sort arról, hogy miért gondoltad úgy, hogy érdekes lehet
számodra a Fehér Nyúl értékesítői munkája.