NE FELEDD! 25 000 Ft felett a szállítási költséget mi álljuk!

Karrier

Pénzügyi Ügyintéző (részmunkaidős)

2023.08.21 12:56

Pénzügyi Ügyintéző munkatársat keresünk!

Három fős pénzügyi csapatunkban, az új munkatársunk főbb feladatai lennének:

● A Társaság termék értékesítésével kapcsolatos adminisztratív ügyintézés
● A Társaság fizetési kötelezettségeinek követése
● Beérkező számlák, jóváírások kezelése
● Kimenő számlák kezelése, rendezése
● Beérkező dokumentumok iktatása
● Fesztiválokkal kapcsolatos pénzügyi elszámolás vezetése
● Pénzügyi szolgáltatókkal kapcsolatos adategyeztetések
● Új termékek bevételezése vállalatirányítási rendszerbe, betárolások papírozása
● Rezsi nyilvántartás kezelése
● Kapcsolattartás a partnerekkel pénzügyi területen
● Irodaszer rendelés
● Postázás
● Egyéb pénzügyi és adminisztrációs feladatok

Elvárások:

● 1-2 év pénzügyi szakmai tapasztalat, legalább középfokú végzettség
● Precíz, igényes munkavégzés
● Megoldásra és nem a problémára fókuszálás
● Kiegyensúlyozott, nyugodt és összeszedett személyiség
● Együttműködési készség, csapatjátékos hozzáállás
● Magabiztosan kezeli a számítógépet, gyorsan tanul meg új szoftvereket

Külön örülünk, ha:

● Kedveli a kisüzemi sörök világát
● Van tapasztalata jövedéki termékek pénzügyi adminisztrációjával
● Számviteli ismerete és gyakorlata van
● Nem ijed meg Sanyi, a tacskó határozott fellépésétől

Amit kínálunk:

● Határozatlan idejű munkaviszony
● Családias munkakörnyezet, együttműködő, jó hangulatú csapat
● Felelősségteljes, tevékeny munkakör
● Folyamatos szakmai fejlődés

Amennyiben a fentiekben magadra ismertél, az allas@fehernyul.hu email címre küldd el
önéletrajzod.